Illustration

МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО NАЦІОНАЛІСТА

Хочете отримати кишеньковий екземпляр?

RAINSHOUSE створив кишеньковий екземпляр цієї Молитви, виконаний в польових кольорах та з якісною ламінацією. Його зручно носити з собою – як захисний оберіг. На кожному екземплярі зображено знак «Ідея Nації» – символ українського націоналізму.

Молитва була написана одним з ідеологів українського націоналізму Осипом Мащаком в 1936 році. Згодом вона стала культовою в середовищі патріотичних організацій та в лавах військових підрозділів. Повний текст Молитви Українського Націоналіста та її переклади на іноземні мови доступний за посиланням.

Illustration
Illustration

екземплярів в бойові підрозділи

33 458

Вже відправлено

Як отримати Молитву Українського Nаціоналіста прямо зараз?

Зробіть донат від 100 грн на офіційну Монобанку (https://send.monobank.ua/jar/65fsVQ5tbR) чи за номером картки 5375411203248609. Після цього надайте скриншот переказу як підтвердження нам в телеграм @RAINSHOUSE_call. Ваші кошти підуть на друк нових безкоштовних екземплярів для військових.

ПРАГНЕТЕ ДОПОМОГТИ?

Роздрукуйте та поширте плакат з текстом Молитви в зручному розмірі.

Відправки здійснюються по Україні сервісом Нова Пошта, закордонні посилки сплачуються згідно з тарифами перевізника.

Надішліть нам фото військового квитка чи свій особистий знімок з символікою підрозділу в телеграм @RAINSHOUSE_call. Ці фото потрібні для верифікації вас як діючого військовослужбовця чи ветерана.

ЗА ДОНАТ ДЛЯ ЦИВІЛЬНИХ

БЕЗКОШТОВНО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Розповсюдження Молитви Українського Nаціоналіста є безстроковим ідеологічним заходом щодо морально-психологічного забезпечення української армії та підтримки цивільних в тилу.

Ініціатор – Олексій Рейнс (позивний «Консул»), доброволець ССО АЗОВ та діючий військовий Третьої штурмової бригади ЗСУ.