Микола Сціборський
Цю книгу називають Біблією Українського Націоналізму. В ній співзасновник ОУН Микола Сціборський описав модель майбутньої націоналістичної держави українців. Націократія проголошує Україну, вільну від недоліків комунізму, фашизму, нацизму, соціалізму чи демократії. Україну для українців!
Вперше magnum opus Сціборського публікується без скорочень в сучасному правописі. Видання містить останні версії розділів «Націократії», написані автором незадовго до своєї загибелі в 1941 році.
Дмитро Донцов
Magnum opus Донцова – той самий «Націоналізм», що знаходиться перед вами – став дороговказом для молодого покоління бійців ОУН та УПА. Саме з цієї книги постав інтегральний націоналізм. Світогляд, який є відповіддю на питання, чим є Ідея Nації на практиці.
Книга досить складна для сьогоднішнього читача, не кожен здатний осягнути донцовську творчість повною мірою. Разом з тим вона є тією базою, без якої неможлива Велика Україна.
Степан Бандера
Після ознайомлення з цією книгою ви дізнаєтесь іншого Степана Бандеру. Не бронозового ідола на постаменті, а живого політика з сучасними для свого часу поглядами на світ. Вічного революціонера з палким серцем та зрілого консерватора з розумом. Це видання не містить сторонніх нотаток та приміток, які б могли викривити у читачів розуміння справжніх поглядів Степана Бандери.
Микола Міхновський
Задумана як політична програма для власної організації в 1900 році, праця Миколи Міхновського пережила і автора, і засновані ним партійні структури. Невелика за розміром брошура «Самостійна Україна» сьогодні вважається першим програмовим документом організованого українського націоналізму.
Євген Коновалець
Мемуари полковника Євгена Коновальця під дещо архаїчною назвою «Причинки до історії української революції» є майже єдиним документальним свідоцтвом про справжні мотиви вчинків командира Січових Стрільців під час Перших визвольних змагань. Засновник УВО та ОУН відверто розповідає про темні сторінки боротьби українців за свою державу на початку ХХ сторіччя та дає критичну оцінку героям тих подій.
Це видання містить як текст оригінальної книги, відредагований відповідно до норм сучасної української мови, так і пізніші примітки та додаткові глави, написані Коновальцем до свого рукопису.
Дмитро Мирон-Орлик
Праця Дмитра Мирона на псевдо «Орлик» по суті є підручником, де зібрані основоположні засади, методи і завдання українського націоналізму. Її не дарма називають «абеткою націоналіста» та досі використовують для ідеологічного вишколу в сучасних проукраїнських політичних організаціях.
Ця книга обов’язкова для ознайомлення та вивчення кожному, хто позиціонує себе в якості націонал-патріотичного активіста.
Микола Кравченко
В дослідженні проведено аналіз світоглядних засад різних українських націоналістичних організацій, від ХХ сторіччя до сьогодні.
Автор – Микола Кравченко «Крук», головний ідеолог Азовського Руху. Він на прикладах показує, що за різними назвами – організаційний націоналізм ОУН, соціал- націоналізм та Nаціоналізм – прихована одна й та сама Ідея, заради втілення якої борються різні покоління українців.
Видавництво «Орієнтир»
Журнал єднає статті новітніх філософів та громадських діячів правого політичного табору. Постулати націоналістичних предтеч, катехизис українських націоналістів ХХ ст. і принципи новітнього націоналізму ХХІ ст.
Це перший номер щорічного альманаху, який випускається на річницю «Першогрудневого повстання» (т.з. подій «Дня провокатора» 1 грудня 2013 року на вулицях Києва). Під обкладинкою немає довгих статей, є лише суха вижимка основних принципів націоналістичної ідеології.
Видавництво «Орієнтир»
Другий випуск легендарного альманаху. Журнал єднає статті сучасних українських правоконсервативних юристів, соціологів, істориків, економістів, філософів, геополітиків.
Під однією обкладинкою ідеї 2-х новітніх генерацій українських націоналістів: покоління, загартованого 2014 роком (сучасне покоління), та ідеї предтеч з доби між тисячоліття. Найактуальніші матеріали (в т.ч. й такі, які публікуватимуться вперше) та кілька маловідомих, але вкрай актуальних сьогодні, націоналістичних статей з недавнього минулого.
Ярослав Стецько
Наприкінці 20 сторіччя в українському націоналістичному русі виникла нова течія - соціал-націоналізм. Це вчення ґрунтується на програмовій праці Ярослава Стецька, головного ідеолога ОУН та багаторічного соратника Степана Бандери.
Про те, що це за ідеологія, чи має вона щось спільне з німецьким націонал-соціалізмом та до чого закликає - в короткій роботі «Дві революції».
Юрій Липа
Геополітика в найпростішому розумінні – це наука, яка дозволяє зрозуміти вирішальний фактор географічних чинників у розвитку держави. Від торгівлі до війни – все впирається в географію.
Покоління змінюються значно швидше, аніж географічне середовище. В широкому сенсі ми живемо в тій самій Україні, що й наші попередники. Саме тому доктрина Юрія Липи – ідеолога та практика українського націоналізму – досі не втратила актуальності.
Поширюйте цю Бібліотеку серед ідейних людей.
Підтримайте видавництво RAINSHOUSE фінансовою пожертвою.