грн
грн
150
99
Історія забороненого символу «Ідея Nації» – журналістське дослідження, виконане у формі наукової ілюстрованої монографії.

«Ідея Nації» – це знак сучасних українських націоналістів. Він походить з епохи Середньовіччя та використовувався козацькими родами, а сьогодні неформально більш відомий як емблема полку АЗОВ – героїв-оборонців Маріуполя та заводу Азовсталь.

«Ідея Nації» заборонена до публікації адміністрацією Фейсбук та Інстаграм, проте в Україні багато хто шанує її на рівні тризубу. Чому цей знак постійно потерпає від цензури, хто його популяризував та чому все більше людей підтримують його використання? Про це та інше – читайте в книзі журналіста Олексія Рейнса.
Знак «Ідея Nації» сьогодні активно використовується в Україні, передусім військовими Збройних Сил України та націоналістичними організаціями. В 2022 році він став справжнім символом оборони завода Азовсталь під час повномасштабного вторгнення росіян у Маріуполь.
Разом з тим журналістам мало відомо про його ідеологічне значення для українців, а російська пропаганда розповсюджує фейки щодо «неонацистського походження» цього знаку. Подібні інформаційні маніпуляції призвели до того, що адміністрація Meta навіть ввела цензурні обмеження – цей український символ заборонено публікувати у Facebook та Instagram.
Книга фахово відповідає на складні питання:
Автор розповідає невідомі ексклюзивні історичні дані, які раніше не оприлюднювалися публічно.
навіщо полк АЗОВ обрав своїм символом «Ідею Nації»
чи коректно порівнювати цей знак з німецькою руною «Wolfsangel»
чому в Україні, незважаючи на всю критику, не готові відмовлятись від цього символу
Олексій Рейнс, військовий позивний «Консул» – український журналіст та дослідник. Відомий своїми текстами про історію української модерної контркультури (комікси, компʼютерні ігри тощо), а також матеріалами про особливості ультраправих та націоналістичних рухів у Східній Європі.

З 24 Лютого 2022 року – доброволець Збройних Сил України. Під час оборони Києва в територіальній обороні, з квітня по листопад виконував завдання як військовий тактичної групи Сил Спеціальних Операцій. В грудні 2022 року переведений командуванням до підрозділу в складі Сухопутних військ.
Коли буде доступна книга?
Книга буде доступна до завантаження у Січні 2023 року в форматі PDF.
Чи буде друкована версія?
Наразі планується лише реліз електронної книги. У випадку бажання читачів пізніше буде надруковану лімітовану партію книги з автографом автора.

Якщо ви зацікавлені у подібному, оформіть додаткову заявку за посиланням.
Як щодо англійського перекладу?
Англійський переклад книги виконується одночасно з підготовкою українського видання. Оформити передзамовлення на англомовну версію можна за посиланням на Amazon.
Чим можна допомогти?
Оформіть передзамовлення та поширте інформацію щодо книги серед своїх друзів. У випадку, якщо ви хочете додатково підтримати роботу автора – зробіть прямий донат на його рахунок.
Електронна книга
Click to order
Ваш кошик
Total: 
ПІБ
E-mail
Телефон