грн
грн
500
399
Історія забороненого символу «Ідея Nації» – журналістське дослідження, виконане у формі наукової ілюстрованої монографії.

«Ідея Nації» – це знак сучасних українських націоналістів. Він походить з епохи Середньовіччя та використовувався козацькими родами, а сьогодні неформально більш відомий як емблема полку АЗОВ – героїв-оборонців Маріуполя та заводу Азовсталь.

«Ідея Nації» заборонена до публікації адміністрацією Фейсбук та Інстаграм, проте в Україні багато хто шанує її на рівні тризубу. Чому цей знак постійно потерпає від цензури, хто його популяризував та чому все більше людей підтримують його використання? Про це та інше – читайте в книзі журналіста Олексія Рейнса.
Екземпляр Молитви Українського Naціоналіста
Автограф автора з унікальним побажанням
Друкована книга з першого тиражу
Знак «Ідея Nації» сьогодні активно використовується в Україні, передусім військовими Збройних Сил України та націоналістичними організаціями. В 2022 році він став справжнім символом оборони завода Азовсталь під час повномасштабного вторгнення росіян у Маріуполь.
Разом з тим журналістам мало відомо про його ідеологічне значення для українців, а російська пропаганда розповсюджує фейки щодо «неонацистського походження» цього знаку. Подібні інформаційні маніпуляції призвели до того, що адміністрація Meta навіть ввела цензурні обмеження – цей український символ заборонено публікувати у Facebook та Instagram.
Книга фахово відповідає на складні питання:
Автор розповідає невідомі ексклюзивні історичні дані, які раніше не оприлюднювалися публічно.
навіщо полк АЗОВ обрав своїм символом «Ідею Nації»
чи коректно порівнювати цей знак з німецькою руною «Wolfsangel»
чому в Україні, незважаючи на всю критику, не готові відмовлятись від цього символу
Олексій Рейнс, військовий позивний «Консул» – український журналіст та дослідник. Відомий своїми текстами про особливості ультраправих та націоналістичних рухів у Східній Європі.

З 24 Лютого 2022 року – доброволець Збройних Сил України. Під час оборони Києва в територіальній обороні, з квітня по листопад виконував завдання як військовий тактичної групи ССО АЗОВ-київ. В грудні 2022 року через розширення його підрозділу переведений командуванням до 3-ї Окремої Штурмової Бригади Сухопутних військ.
Чи доступна електронна книга?
Так. Ви можете придбати її в форматі PDF, екземпляр ми надішлемо на електронну пошту.
Як щодо англійського перекладу?
Придбати англомовну версію книги в електронному вигляді можна на міжнародній платформі Amazon.
Чим можна допомогти?
Придбайте книгу та поширте інформацію серед своїх друзів. У випадку, якщо ви хочете додатково підтримати роботу автора – зробіть прямий донат на його рахунок.
Друкована книга
Click to order
Ваш кошик
Total: