Надсилаємо безкоштовно для формування публічних бібліотек.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

ЩО ВСЕРЕДИНІ?

Ідеологічний бокс складається зі збірки друкованих книг, частину з яких неможливо знайти у вільному продажі. Кожна книга має унікальну позначку-печатку на форзаці. Отримувач бокса також стає власником шеврону Консула – відзнаки людини, що займається поширенням Nашої ідеології.

ЦИВІЛЬНІ

ВІЙСЬКОВІ

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ?

Представники громадських, політичних та приватних організацій, які виконують завдання з впровадження правильної культури в своїх колективах. Мова йде як про загальнонаціональні структури, так і про осередки на місцях.

Військовослужбовці, які відповідальні за морально-психологічне забезпечення бійців на рівні взводу, роти, батальйону і т.д. Ті, хто займають офіційну посаду чи мають неформальні обовʼязки в своєму підрозділі.

Illustration
Illustration

ЯК ЗРОБИТИ ЗАЯВКУ?

Напишіть нам в телеграм @RAINSHOUSE_call
Надайте підтвердження, що ви є представником організації чи військового підрозділу. Будьте готові відповісти на ряд додаткових запитань про ваші цілі та роботу, а також мотиви та необхідність отримання ідеологічного боксу від Консула.

Illustration

Відправку кожного ідеологічного боксу затверджує особисто письменник Олексій Рейнс (позивний «Консул»), доброволець ССО АЗОВ. Зараз – військовий Третьої штурмової бригади ЗСУ при виконанні. Ідеолог Українського Nаціоналізму.