Клуб RAINSHOUSE створює «Меморіал Крука» про життя головного ідеолога Азовського Руху

Клуб RAINSHOUSE створює «Меморіал Крука» про життя головного ідеолога Азовського Руху

14 Березня 2022 року в обороні Києва загинув Микола Кравченко на псевдо «Крук» – історик-науковець, засновник книжкового видавництва «Орієнтир» та директор Інституту Національного Розвитку. Микола був великим другом клубу RAINSHOUSE, а у якості головного ідеолога Азовського Руху відігравав провідну роль у формуванні світогляду бійців полку АЗОВ та українських націоналістів в різних організаціях.

23 Лютого 2022 року, за день до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, як голова редколегії «Премії імені Леоніда Перфецького» Микола Кравченко провів церемонію нагородження «Комікс Року 2021».

Вважаємо своїм боргом зберегти памʼять про друга Крука та познайомити з його життєвим шляхом нові покоління українців. З цією метою наш клуб створює «Цифровий Меморіал Крука» – інтерактивний сайт, де будуть зібрані тексти, фото, відео, аудіо та книги, повʼязані з Миколою Кравченком.

Меморіал знаходиться за адресою:

www.rainshouse.com/kruk

Зміст сайту буде постійно поповнюватись.

Символічно меморіал відкривається 5 Травня 2022 року. Ця дата традиційно відзначається, як день заснування добровольчого батальйону АЗОВ, начальником кадрової служби та бійцем якого був Микола Кравченко. Сьогодні символіка з силуетом крука та знаком «Ідея Нації» використовується бійцями АЗОВ по всій Україні.

Герої не вмирають, поки ми їх шануємо!